Velký úspěch zlínské miniházené

03.06.2014 21:35

Na konci května jsme se zúčastnily tradičního dívčího turnaje ITS v Kunovicích. Do třídenního turnaje jsme vstoupily hned se 3 družstvy. Nejstarší děvčata ročníku nar. 2003 hrála již velkou házenou 6+1, dvě družstva mladších kamarádek hrála 4+1. A vedly jsme si výtečně, z historie turnaje zatím letos nejlépe….

Družstvo 03 hrálo házenou 6+1 a odehrálo 9 utkání.Holky předváděly pěknou házenou, bojovaly jak lvice a po zásluze byly na slavnostním nástupu dekorovány stříbrnými medailemi a pohárem.Pochvalu zaslouží všechny : brankářky Poláčková Anita, Plachá Markéta, hráčky v poli Hvozdenská Jana ,Gabrhelová Gabriela ,Hozová Simona , Boháčová Viktorie , Kalivodová Nikola , Hermannová Nikola ,Bořutová Veronika, Jurajdová Leona ,Kalivodová Monika,Nesibová Monika. A naše Gabča Gabrhelová byla oceněna nejlepší hráčkou celého turnaje !

Trenérkami byly Lukešová Karolína a Balejová Klára.

Mladší spoluhráčky ročníku 2004,2005,2006 byly rozděleny do 2 družstev a turnajem se 12 účastníky prošly  výborně ! V zelenkavých dresech hrály Holíková Valentýna,Pohunková Viktorie,Podškubková Sarah, Machalová Karolína, Mikulcová Klára, Hniličková Eva, Hučková Nicol a Gabrhelová Veronika podpořené v brance výborně chytající Stojarovou Kristýnou. Nastoupily postupně proti 8 soupeřům a 8x vyhrály. Po zásluze si přišly pro zlaté medaile ! Družstvo v oranžových dresech složené z mladších a začínajících hráček překvapovalo od začátku až postupem do malého finále v turnaji. Nakonec z toho byla sice jen bramborová medaile za 4. místo, ale takhle pěkné umístění, to bylo velké překvapení – poděkování patří  talentované brankářce Denise Rafajové a hráčkám Sedláčkové Dianě,Masarové Monice, Lukovské Jolaně, Pivodové Elle, Palkové Veronice, Bořutové Tereze, Zuzaníkové Anetě a Handlové Daniele.

Trenérkami byly Marta Slavíková, Aneta Rafajová a Silva Sedláčková.

Děkujeme všem holkám za vynikající reprezentaci Zlína, za vzorné vystupování v průběhu třídenního turnaje, za vytvoření úžasného kamarádského kolektivu…když Kunovicemi  procházely naše holky, jejich zpěvy se táhly daleko, chodci se otáčeli a auta zastavovala. Jste dobré, holky, fakt.